FİRMA ORTAĞI / KURUCU MÜDÜR
     İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI / ASBEST SÖKÜM UZMANI / TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANI
     1972 YILINDA AYDIN’DA DÜNYAYA GELEN SÜRÜCÜ, İLK, ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ AYDIN’DA TAMAMLAMIŞTIR.  HV.TEK.OK.K.LIĞINDA ASKERİ EĞİTİMİNİ TAMAMLAYARAK 30 AĞUSTOS 1991 YILINDA HAVA ULAŞTIRMA ASTSUBAYI OLARAK GÖREVE BAŞLAMIŞTIR.TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ BÜNYESİNDE HAVA ULAŞTIRMA TAKIM KOMUTANLIĞI GÖREVİ İLE BERABER HAREKÂTA YÖNELİK “KBRN, DEKONTAMİNASYON VE SEFERBERLİK” TEŞKİLATI VE YER EMNİYET TEŞKİLATI KADROLARINDA GÖREV YAPMIŞTIR. 
      2005 YILINDA “NATO” KADROSUNDA, AFGANİSTAN’DAKİ (ISAF) İNSANİ YARDIM EKİBİNDE GÖREV ALMIŞ OLUP, AFGANİSTAN HALKINA YAPILAN YARDIMLARIN TÜM ÜLKEYE SEVK VE İDARESİNDE ÇALIŞMIŞTIR.
      27 MART 2017 TARİHİNDE EMEKLİ OLMUŞ, TSK BÜNYESİNDEKİ KAZANIMLARI VE BİLGİ BİRİKİMİNİN ÜZERİNE HALEN YAPTIĞI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI GÖREVİNİN YANINDA ASBEST SÖKÜM UZMANLIĞI VE TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI, PATLAMADAN KORUNMA DOKÜNMANI İNSPEKTÖRLÜĞÜ SERTİFİKALARINI ALMIŞTIR.
      2018 YILINDA “A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI” VE “ASBEST SÖKÜM UZMANI” OLAN İNŞAAT MÜHENDİSİ AYKUT ATANUR ASLAN İLE BERABER AVRASYA ASBEST İNŞ. TAAH. PRJ. EĞT. DAN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. KURUCU ORTAKLIĞI GÖREVİNİ YAPMAKTADIR. EVLİ VE 2 ÇOCUK SAHİBİDİR.
 

Neredeyiz ?

Adres: Korkutreis Mahallesi Hanımeli Sokak Saadet Apartmanı No:39/4 Kızılay - ÇANKAYA / ANKARA || Telefon : 0312 232 31 22 || Gsm : 0505 492 78 00